System Internal Lite 38 mm do czyszczenia w lokalach użytkowych.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SV38/LITE
  • Producent: SPACEVAC

Utrzymuj rurociągi, kanały, nawiewy i inne obszary czyste zapewniając, że lokale wyglądają świetnie przez cały rok!

SpaceVac Lite - przeznaczony w szczególności do czyszczenia w lokalach użytkowych.

System SpaceVac LITE jest lżejszą i mniejszą wersją naszego wielokrotnie nagradzanego systemu  czyszczenia - przeznaczony w szczególności do użytku domowego oraz w lokalach użytkowych.
Podczas gdy serwis sprzątający może odkurzać podłogi i schody jako część regularnych cotygodniowych porządków, wszystko powyżej poziomu oczu często pozostaje nieoczyszczone.

Ze SpaceVac LITE to już przeszłość:
• Zmniejsz ryzyko pożaru poprzez usunięcie kurzu z oświetlenia i korytek kablowych, zapobiegając zapalaniu z przegrzania się nagromadzonej warstwy pyłu.
• Zabezpieczaj pomieszczenia, usuwając wszelkie zanieczyszczenia zakrywające CCTV i czujki ruchu.
• Popraw samopoczucie mieszkańców, usuwając kurz z otworów wentylacyjnych. Badania wykazał, że regularne usuwanie pyłu może pomóc zminimalizować choroby dróg oddechowych.
• Utrzymuj rurociągi, kanały, nawiewy i inne obszary czyste zapewniając, że lokale wyglądają świetnie przez cały rok!

Wykonane z wytrzymałych i lekkich materiałów SpaceVac LITE, wyposażony jest w nasz wyjątkowy mechanizm blokujący, oferując całkowite bezpieczeństwo operatora podczas użytkowania. Choć nadal zbudowany w tak samo rygorystyczne standardy, jak reszta SpaceVac i nadal zachowuje część najważniejsze funkcje bezpieczeństwa (takie jak nasz mechanizm blokujący), SpaceVac LITE został opracowany, aby pasował do bardzo wyraźnej luki na rynku niższego czyszczenia, spełniając potrzeby firm działających w przestrzeni domów jednorodzinnych i lokali użytkowych.

Niski koszt systemu i szybki zwrot z inwestycji oznacza, że firmy sprzątające oferując nowe usługi, wyróżnią się wśród konkurencji.

W zestawie SpaceVac LITE:
3 x 1,25 m rury z włókna węglowego
2 x specjalistyczne szczotki
1 x głowica z włókna węglowego
1 x Adapter
1 x Torba do przechowywania narzędzi

*Dodatkowe narzędzia, głowice oraz odkurzacze są dostępne na zamówienie.