VERTIGO CF z systemem PROTECTOR – od 6,60 m do 23,20 m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: I.V25-P
  • Producent: IONIC

Kije teleskopowe IONIC Vertigo do bezpiecznego mycie paneli fotowoltaicznych

Kije teleskopowe IONIC Vertigo do bezpiecznego mycie okien i paneli fotowoltaicznych

Wszystkie Kije VERTIGO wyposażone są w nowe zaciski umożliwiające redukcję zużycia czasu pracy przez: szybką wymianę szczotki, złącze kątowe bez zewnętrznych wężyków, uchwyt z szybkim podłączeniem węża i nowy system przepływu wody, zapewniający 100 % dotarcia do powierzchni szyby. Wszystkie te funkcję są opatentowane, stworzone z myślą by zwiększyć Twoje doświadczenie i skrócić czas pracy.
Pomimo najlepszych starań przemysłu okiennego, aby uczulić czyścicieli okien na ryzyko porażenia prądem, zbyt wiele osób straciło życie lub zostało poważnie poparzonych podczas korzystania z kijów teleskopowych, przy napowietrznych liniach energetycznych o napięciu poniżej 1000V. Ionic Systems jest jedynym producentem, który opracował kij teleskopowy, z myślą o zniwelowaniu ryzyka porażenia prądem.

System do bezpiecznego mycia paneli fotowoltaicznych, okien, mycie wodą demineralizowanąZAPOBIEGANIE
Nie ma już brzydkich, wystających wężyków i łączników, które wystają na szczycie kija. Pożegnaj się z zaczepianiem o drzewa, krzaki i inne części budynku. Nasz nowy opatentowany projekt przenosi wodę wewnątrz złącza kątowego bezpośrednio do nowego systemu szybkiego złącza szczotki.System Vertigo + Ionic Protector do bezpiecznego mycia paneli słonecznych, elewacji, okien, mycie wodą demineralizowanąBEZPRZEWODOWE SZYBKIE ZŁĄCZE
Złącze typu "push fit" umożliwia szybkie połączenie szczotki z kijem teleskopowym, co oszczędza czas i pieniądze. Funkcja skręcania i blokowania w obudowie ochronnej zapobiega przypadkowemu oddzieleniu podczas użytkowania.System Vertigo + Ionic Protector do bezpiecznego mycia paneli słonecznych, elewacji, okien, mycie wodą demineralizowaną, szcotka do mycia okienGŁOWICA ROTACYJNA
Zacisk poprzeczny wbudowany w żebrowy wężyk umożliwia łatwe wyjmowanie, obracanie i dokręcanie głowicy szczotki. Pozwala to operatorowi na użycie szczotki w pozycji pionowej, przydatnej w różnych sytuacjach czyszczenia.


SYSTEM SPRĘŻYNOWYSystem Vertigo + Ionic Protector do bezpiecznego mycia paneli słonecznych, elewacji, okien, mycie wodą demineralizowaną, szcotka do mycia okien
W połączeniu z odpornymi na zużycie kijami teleskopowymi, opatentowany przez firmę Ionic Systems zacisk sprężynowy zapewnia płynne działanie przy jednoczesnej minimalizacji zużycia w różnych sekcjach kija. Podczas gdy inni konstruktorzy zapewniają, że sekcje kije pozostają na swoim miejscu w trakcie użycia, Ionic Systems skoncentrował się przede wszystkim na opracowaniu czynników, które przyczyniają się do zużycia kijów teleskopowych. W ten sposób nowe kije teleskopowe Ionic Systems znacznie dłużej zachowują swoją wydajność, a tym samym oszczędzają Twoje pieniądze.

 

BLOKOWANIE PRZEPŁYWU WODY
Pozwala użytkownikowi wyłączyć przepływ wody przez zaciskanie wężyka, co oznacza, że kij można pozostawić bez nadzoru, bez przepływu wody, zmniejszając zbędne zużycie wody i zaoszczędzić pieniądze.

PROTECTOR - bezpieczne mycie paneli fotowoltaicznych

Nowy System PROTECTOR firmy Ionic Systems jest jedynym na świecie kijem z przepływem wody zgodnym z brytyjskim standardem BS:8020 (uznawanym międzynarodowo), do narzędzi ręcznych, które mogą stykać się z energią elektryczną. BS:8020 jest specyfikacją narzędzi izolacyjnych do pracy na lub w pobliżu układów trakcyjnych pracujących przy napięciach do 1000 V lub 1500 V. [Patrz także: IEC60855 i EN50508:2011]. Jest to pierwszy kij z przepływem wody niwelujący ryzyko porażenia prądem, które może doprowadzić do poważnych oparzeń, a nawet zgonów czyścicieli okien. Jest to szczególnie ważne podczas czyszczenia paneli fotowoltaicznych.

System PROTECTOR jest bezpieczną ogniskową, którą można dodać do nowych kijów teleskopowych Ionic Systems (VERTIGO), jak również do istniejących (GRAFTER, GLYDER, SWIFT) w miejsce standardowej sekcji kija. PROTECTOR pozwala uzyskać wszystkie zalety wielokrotnie nagradzanych kijów teleskopowych Ionic Systems z przepływem wody z dodatkiem funkcji ochronnych i zwiększających bezpieczeństwo.