VERTIGO GF – od 4,09 m do 8,63 m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: I.V17
  • Producent: IONIC

Kije teleskopowe IONIC Vertigo umożliwiające redukcję zużycia czasu pracy

Kije teleskopowe IONIC Vertigo do bezpiecznego mycie okien i paneli fotowoltaicznych

Wszystkie Kije VERTIGO wyposażone są w nowe zaciski umożliwiające redukcję zużycia czasu pracy przez: szybką wymianę szczotki, złącze kątowe bez zewnętrznych wężyków, uchwyt z szybkim podłączeniem węża i nowy system przepływu wody, zapewniający 100 % dotarcia do powierzchni szyby. Wszystkie te funkcję są opatentowane, stworzone z myślą by zwiększyć Twoje doświadczenie i skrócić czas pracy.


IONIC Vertigo do bezpiecznego mycie okien i paneli fotowoltaicznychZAPOBIEGANIE
Nie ma już brzydkich, wystających wężyków i łączników, które wystają na szczycie kija. Pożegnaj się z zaczepianiem o drzewa, krzaki i inne części budynku. Nasz nowy opatentowany projekt przenosi wodę wewnątrz złącza kątowego bezpośrednio do nowego systemu szybkiego złącza szczotki.IONIC Vertigo do bezpiecznego mycie okien i paneli fotowoltaicznychBEZPRZEWODOWE SZYBKIE ZŁĄCZE
Złącze typu "push fit" umożliwia szybkie połączenie szczotki z kijem teleskopowym, co oszczędza czas i pieniądze. Funkcja skręcania i blokowania w obudowie ochronnej zapobiega przypadkowemu oddzieleniu podczas użytkowania.Vertigo System mocowania szczotkiGŁOWICA ROTACYJNA
Zacisk poprzeczny wbudowany w żebrowy wężyk umożliwia łatwe wyjmowanie, obracanie i dokręcanie głowicy szczotki. Pozwala to operatorowi na użycie szczotki w pozycji pionowej, przydatnej w różnych sytuacjach czyszczenia.


SYSTEM SPRĘŻYNOWYVertigo system sprężynowy
W połączeniu z odpornymi na zużycie kijami teleskopowymi, opatentowany przez firmę Ionic Systems zacisk sprężynowy zapewnia płynne działanie przy jednoczesnej minimalizacji zużycia w różnych sekcjach kija. Podczas gdy inni konstruktorzy zapewniają, że sekcje kije pozostają na swoim miejscu w trakcie użycia, Ionic Systems skoncentrował się przede wszystkim na opracowaniu czynników, które przyczyniają się do zużycia kijów teleskopowych. W ten sposób nowe kije teleskopowe Ionic Systems znacznie dłużej zachowują swoją wydajność, a tym samym oszczędzają Twoje pieniądze.

 

BLOKOWANIE PRZEPŁYWU WODY
Pozwala użytkownikowi wyłączyć przepływ wody przez zaciskanie wężyka, co oznacza, że kij można pozostawić bez nadzoru, bez przepływu wody, zmniejszając zbędne zużycie wody i zaoszczędzić pieniądze.