Czyszczenie wielkopowierzchniowe w zasięgu reki.

 

Czyszczenie wielkopowierzchniowe w zasięgu ręki. Przegląd zastosowań specjalistycznego sprzętu marki TOMCAT.

Hangary lotnicze, areny sportowe i magazyny dystrybucyjne - wszystkie wymienione miejsca łączy jedna charakterystyczna cecha - duża powierzchnia. Jeżeli reprezentujesz firmę sprzątająca, pierwszą myślą, jaka przyjdzie Ci do głowy, będzie pytanie "w jaki sposób to posprzątać?". Standardowe metody utrzymywania porządku nie sprawdzą się bowiem, gdy mamy do czynienia z taka przestrzenią. Jednym z rozwiązań w takiej sytuacji, jest zastosowanie specjalistycznych maszyn czyszczących marki TOMCAT. Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, by szybko i skutecznie poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Czyszczenie dużych obiektów

Jeżeli dotychczas nie słyszałeś o produktach marki TOMCAT, warto jak najszybciej nadrobić zaległości. Firma specjalizująca się w produkcji maszyn do czyszczenia i renowacji różnych powierzchni podłogowych zredefiniuje Twoje podejście do utrzymania porządku w budynkach wielkopowierzchniowych.

Specjalistyczne maszyny TOMCAT znajdą zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz usług. Oprowadzimy Państwa po kilku z takich miejsc, w których sprzęt ten odgrywa kluczowa role w procesie utrzymania czystości.

Hangary lotnicze
W tym zaawansowanym technologicznie przemyśle, produkującym m.in. samoloty, statki kosmiczne, pociski oraz silniki lotnicze firmy dbające o czystość muszą sprostać najwyższym standardom. Wiodący producent (USA) dużych i małych silników odrzutowych wykorzystuje szorowarki TOMCAT do utrzymania obszarów testowych i montażowych. Maszyny te mają zdolność usuwania rozlanych płynów z podłóg o wysokim połysku, pozostawiając je suche i gotowe do użycia.

Czyszczenie specjalistyczne TOMCAT

Obiekty budowlane
Wykonawcy usług budowlanych są prawdopodobnie najbardziej zależni od niezawodności zamiatarek, szorowarek i polerek. Należy pamiętasz, że w przypadku nie spełnienia niezbędnych norm czystościowych, są oni narażeni na wysokie kary finansowe. Urządzenia TOMCAT dzięki zastosowaniu stalowych ram mocujących, znacznie ułatwiają transport na miejsce budowy.

Magazyny dystrybucyjne
TOMCAT oferuje idealną linię szorowarek podłogowych i zamiatarek magazynowych do różnych obiektów dystrybucyjnych. Ze względu na częstotliwość łamanych wiórów paletowych, gwoździ, rozlanych cieczy, wielu klientów decyduje się na wybór jednej z naszych maszyn do utrzymania czystości, a co za tym idzie, także zapewnienia bezpieczeństwa.

Obiekty edukacyjne / oświatowe
Budynki edukacyjne, niezależnie od tego, czy są to uniwersytety, czy szkoły podstawowe, codziennie stawiają czoła wyzwaniom związanym z optymalizacja usług czyszczących. Ograniczona liczba sztabu porządkowego każdego dnia musi uporać się z dużą ilością zabrudzeń powstających w krótkim czasie na rożnych typach powierzchni. Szeroka gama wymiennych padów marki TOMCAT idealnie dopasuje się do danego typu podłoża i natychmiast usunie nawet najcięższe zabrudzenia.

Obiekty handlowe
Największe firmy detaliczne na świecie coraz częściej odchodzą od tanich maszyn czyszczących na rzecz specjalistycznego sprzętu TOMCAT. Odkryły one bowiem, że doinwestowane środki szybko się zwracają, skracając czas przestoju oraz minimalizując koszty napraw. Ponadto ich ciche działanie oraz brak emisji potencjalnie niebezpiecznych oparów sprawiają, że maszyny mogą swobodnie pracować również w czasie, gdy obiekt odwiedzany jest przez klientów.

Czyszczenie w galeriach handlowych

Areny sportowe
Obiekty sportowe często mają ograniczony czas na wykonywanie prac porządkowych przed kolejnym wydarzeniem. Warto więc zwrócić uwagę na wszechstronność urządzeń TOMCAT, które posiadają silniki o dużej mocy, zapewniające maksymalną wydajność suszenia. Są w stanie zamiatać małe zanieczyszczenia na powierzchni i pielęgnować posadzki, bez niepotrzebnego usuwania jego warstw, bez względu na to, czy jest to guma, czy piasek.

Warsztaty samochodowe
Wśród firm, oferujących usługi naprawcze pojazdów możemy zaobserwować coraz wyższe standardy dotyczące utrzymania porządku. Wielu właścicieli warsztatów odkryło, ze inwestycja w sprzęt wysokiej jakości przynosi zauważalne korzyści, gdyż klienci zwracają obecnie znaczną uwagę na poziom czystości w miejscu, w który, pozostawiają swoje samochody. Szorowarki wykorzystuje się tu do usuwania wycieków płynu hydraulicznego, olejów, płynu z chłodnicy, dzięki czemu wzrasta również poziom BHP.

(Seria maszyn EDGE przeznaczona jest do czyszczenia i renowacji powierzchni podłogowych wykonanych z materiałów takich jak: PCV, linoleum, parkiet, kamień naturalny, kamień sztuczny, lastryko.)

Firma BRAVOS jako oficjalny partner TOMCAT, oferuje cały dostępny asortyment marki, w skład którego wchodzą:

  • Maszyny duże z własnym napędem
  • Maszyny stworzone do pracy w ciężkich przemysłowych / industrialnych warunkach
  • Maszyny z innowacyjną głowicą czyszczącą EDGE
  • Maszyny do trudnych powierzchni i zadań specjalnych
  • Maszyny do codziennego sprzątania
  • Ogromny wachlarz padów i dodatków do maszyn

Wszystkie wymienione produkty znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce TOMCAT