Zalety systemu Reach and Wash - nowatorska technologia o szerokim spektrum zastosowania

 

Branża czyszczenia jest jedną z szybciej rozwijających się gałęzi rynku.

Możliwości, jakie stwarza wykorzystanie nowoczesnych technologii stale zaskakują pionierów w tej dziedzinie. Niewiele sektorów usługowych poczyniło taki skok milowy względem pierwotnych rozwiązań. Dynamika rozwoju wielu procesów przyciągnęła uwagę przedsiębiorców, dostrzegających potencjał pokaźnego zysku zainwestowanych środków. Przełożyło się to na wieloaspektowy rozwój tej profesji, a czym skorzystali także pracownicy oraz zleceniodawcy. Widoczny progres na nowo zdefiniował czyszczenie jako dział umożliwiający osiąganie prawdziwie spektakularnych efektów. Jednak wymagania względem firm wykonujących tego rodzaju zadania stale rosną i jedynie oferowanie niezmiennie wysokiej jakości usług pozwali pozostać danej marka w miejscu lidera na rynku. Należy jednak pamiętać, że wraz z rozwojem każdej branży, właściciele firm muszą prezentować nowatorskie pomysły, by nie pozostać w tyle.

Czyszczenie szkła fasady systemem Ionic mycie wodą demineralizowaną

Zapoznanie z marką zajmującą się profesjonalnym czyszczenie - Ionic Systems.

Doskonałym przykładem, wpisującym się w ten model biznesu jest grupa Ionic Systems, która w 1997 roku opatentowała zastosowanie wody demineralizowanej w procesie mycia szklanych powierzchni na szeroką skalę. Zrewolucjonizowało to sektor profesjonalnego czyszczenia, czyniąc markę rozpoznawalną na całym świecie. Technologia ta pozwoliła znacząco skrócić czas pracy oraz sprawić, by stała się ona zdecydowanie skuteczniejsza. System nazwany Reach & Wash już od 25 lat towarzyszy osobom, zawodowo zajmującym się myciem specjalistycznym.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Dzięki pomysłodawcom z Ionic Systems całkowicie wyeliminowano konieczność pracy na wysokości, co jest kluczowym czynnikiem, decydującym o wzroście poziomu bezpieczeństwa w opisanej dziedzinie usług. Ograniczenie ryzyka związanego z korzystaniem z drabin uchroniło pracowników przed wieloma zagrożeniami. Wykonywanie swoich zadań z poziomu parteru zmniejszyło ilość wypadków przy pracy, do których wcześniej dochodziło bardzo często. Zastosowanie kijów teleskopowych zasilanych ultra czystą wodą, których zasięg obejmuje nawet 22 metry odmieniło spojrzenie na ten rodzaj działalności, czyniąc ją bezpieczniejszą, niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwiło to również ograniczenie wydatków na ochronę życia i zdrowia, pozwalając na wykorzystać zaoszczędzone środki w dalszy rozwój. Produkty takie jak lance przeznaczone do czyszczenia na wysokości są projektowane w taki sposób, by ułatwić wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań. Zachowanie wszelkich niezbędnych norm podczas produkcji pozwala zagwarantować ich długą żywotność i satysfakcje z osiąganych rezultatów.

Niezwykła skuteczność oraz szeroka gama zastosowań technologii mycia wodą demineralizowaną.

Jest to jednak zaledwie jedna z wielu korzyści systemu Reach & Wash. Powstały innowacyjne metody filtracji, stosujące procesy dejonizacji, demineralizacji oraz odwróconej osmozy, które opracowano specjalnie na potrzeby uzyskania doskonałych parametrów poziomu czystości wody. Następstwem tego jest łatwość, z jaką wszelkie zanieczyszczenia spłukiwane są z czyszczonej powierzchni. Wówczas wystarczy użyć miękkiej szczotki, by w szybki i prosty sposób zebrać pozostałe zabrudzenia, nie pozostawiając nieestetycznych plam i smug. Wydajność, jaką oferują wymienione patenty jest nieoceniona w myciu takich powierzchni jak: fasady, panele, markizy, żaluzje oraz panele fotowoltaiczne.

Zastosowanie systenu Reach&Wash Ionic czeszczenie paneli

Nowatorskie podejście do sektora czyszczenia specjalistycznego.

Dodatkowo wprowadzono udogodnienie w postaci systemów montowanych na pojazdach. Odtąd praca w miejscach, które dotychczas wydawały się nieosiągalne stała się dziecinnie prosta. Czas, w przeciągu którego można przetransportować wyposażenie nawet na najodleglejszy teren nigdy nie był tak krótki. Stwarza to warunki do wykonania większej ilości zleceń w dostępnym terminie, a co za tym idzie, zwielokrotnienia zysku. Najważniejsze jest jednak zadowolenie zleceniodawców. Mając do dyspozycji tak skuteczne rozwiązania można z powodzeniem budować renomę własnej marki oraz długotrwałe relacje z klientami. Opisując zalety systemu Reach & Wash nie sposób nie poruszyć tematu mycia alpinistycznego. Dotyczy on specjalistycznego czyszczenia powierzchni najwyższych na świecie budowli przy zastosowaniu profesjonalnych technik podwieszania pracownika na linach do ściany obiektu. W tym przypadku standardowe metody mycia przy użyciu zmywaka oraz ściągaczki byłyby zdecydowanie utrudnione przez wzgląd na tempo odparowywania wody. Ciekawą alternatywą mogą okazać się także systemy mobilne oraz systemy do przewozu wody, będące doskonałym wyborem do pracy w terenie, w którym występuje jedynie zewnętrzne źródła poboru wody. Takie rozwiązanie umożliwia łatwy transport oraz możliwość podłączenia do sieci wodnej w każdym dostępnym miejscu. Oprócz wspomnianych innowacji, Ionic pozwala skonfigurować swoje standardowe technologie do czyszczenia elewacji przy użyciu metod niskociśnieniowych. Sposób ten zapobiega uszkodzeniu delikatnych powierzchni w trakcie procesu mycia i jest dedykowany do obszarów, w których nie można zastosować technik wysokociśnieniowych. Warto także mieć świadomość, że minusowa temperatura nie jest przeszkodą w myciu okien.

Wybór systemów o udokumentowanej skuteczności działania zapewni długotrwałe korzyści.

W tym miejscu należy pokreślić, iż tylko zastosowanie oryginalnych systemów może zapewnić oczekiwaną skuteczność. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem, powstało bowiem wiele systemów imitujących ten opracowany przez Ionic Systems. Wersje takie cechują często niższa cena, która na jest na ogół skutkiem wykorzystania niższej jakości komponentów przy procesie produkcji. Mimo iż takie alternatywne produkty są niekiedy w stanie spełnić podstawowe wymagania, kluczowa dla bilansu zysku i strat może się okazać ich trwałość. Każdy może obliczyć, że nieznaczna oszczędność przy zakupie może w konsekwencji się okazać złym wyborem, jeśli dany system znacznie szybciej przestanie spełniać swoją rolę. Z kolei zainwestowanie w technologie uznanej marki, choć pozornie może wydawać się niekorzystne finansowo, po dłuższym okresie bezawaryjnego użytkowania opłaci się znacznie bardziej. Ponadto pewność z odpowiednio wykonanej pracy, jaką daje Reach & Wash minimalizuje ryzyko wykonywania późniejszych poprawek, w razie, gdyby klient nie był dostatecznie zadowolony z uzyskanego efektu. Wystawia to również złą opinię, a jak wiadomo, w dzisiejszych czasach, w których internet jest ogólnodostępny, a informacje w nim zamieszczane są zazwyczaj decydujące w kontekście zakupu danego produktu, taka ocena może mieć długofalowe, negatywne skutki. Warto więc inwestować w rozwiązania, które dają gwarancje jakości, wydajności, a których osiągnięcia potwierdza wieloletnie doświadczenie.

promieniowanie ultrafioletowe żywica Dl 5 mikronowa filtracja odpadów ozonowanie niskopoziomowe
Ekologia ma znaczenie - w jaki sposób przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego?

Odpowiedzialne podejście do tematu ekologii oraz zrównoważonego rozwoju jest kolejną zaletą, którą powinni Państwo wziąć pod uwagę. W dobie wzrostu świadomości społecznej, dotyczącej wpływu człowieka na środowisko naturalne taka polityka może decydować o zaufaniu do danej marki. Masowe wykorzystanie środków chemicznych w procesach czyszczenia niesie ze sobą bardzo poważne skutki dla naszej planety. Oddziaływanie wielu substancji na otoczenie niesie również ryzyko dla pracowników, przebywających na danym obszarze.Warto być świadomym, iż niezastosowanie się do obowiązujących regulacji może prowadzić do nałożenia na firmę wysokich kar. Tym samym, system Reach & Wash wyklucza takie obawy, gdyż w swoim działaniu wykorzystuje jedynie działanie ultra czystej wody demineralizowanej, której brak negatywnego wpływu na środowisko potwierdzają liczne certyfikaty. Taka polityka marki Ionic Systems oraz jej oficjalnego dystrybutora na polskim rynku, firmy Bravos pozwala zapewnić, iż wybierają Państwo sprzedawcę, który w rozsądny sposób postrzega bezpieczną przyszłość otoczenia.

Podsumowanie zalet płynących z zakupu systemu Reach & Wash

Istnieje wiele powodów dla których warto zdecydować się właśnie na wybór profesjonalnych systemów mycia wodą demineralizowaną od marki, która opatentowała tę technologię oraz jako pierwsza wprowadziła ją do użytku. Począwszy od niezwykle istotnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa, który stał się przełomem w branży czyszczenia. Poprzez takie korzyści jak znacząca redukcja kosztów eksploatacji, będąca oszczędnością dla Państwa firmy. Niezawodna skuteczność, przyczyniająca się do większej ilości pozytywnych opinii. Polityka Ionic Systems oraz Bravos szanujące ekologiczne rozwiązania oraz dbająca o komfort pracy. Kończąc zaś na ciągłym dążeniu marki do rozwoju oraz oferowania innowacyjnych technologii.

Źródła: Ionic Systems