Ozonatory i dezynfekcja

Ozonatory i dezynfekcja

Oferta profesjonalnych urządzeń i środków przeznaczonych do odkażania powierzchni.

Sekcja zawiera profesjonalny sprzęt przeznaczony do wielkoobszarowej dezynfekcji pomieszczeń.

Do dezynfekcji wielkopowierzchniowej można wykorzystać montowane na pojazdach urządzenia do dezynfekcji marki IONIC. System wykorzystuje moc czyszczenia przy użyciu kijów teleskopowych oraz wydajnych pomp o sile 12 V. Odkażanie odbywa się przy udziale takich środków jak podchloryn sodu, nadtlenek wodoru lub etanol, które gwarantują najwyższą skuteczność działania.

Systemy wentylacyjne, kanalizacyjne, ale również niewielkie pomieszczenia można odkazić za pomocą przemysłowego generatora ozonu Tecai lub zimnego zamgławiacza marki TEINNOVA. Pierwszy z nich jest najskuteczniejszą bronią do walki z patogenami, zaś jego kompaktowe rozmiary znacząco ułatwiają obsługę. Drugi sprawdzi się m.in. w odkażaniu powierzchni komercyjnych lub mieszkaniowych o niewielkiej powierzchni.

Środki do dezynfekcji odkażanie powierzchni dezynfekcja pomieszczeń

Generatory marki ELSEA, których działanie opiera się na wykorzystaniu ozonu do procesu oczyszczania otoczenia ze szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych. Usuwanie związków chemicznych oraz mikroorganizmów takich jak: bakterie, wirusy, grzyby czy pleśnie okaże się skuteczniejsze niż przy użyciu jakiegokolwiek innego sprzętu. Do zalet tego urządzenia należą również wysoka mobilność oraz niskie zużycie prądu. Jest to również najlepszy wybór w przypadku neutralizacji zapachów - od aromatu nikotyny, poprzez lotne związki organiczne po woń potu czy zwierząt.

Zewnętrzne wózki dezynfekujące VIVID 5 dedykowane są do wszystkich zmywalnych powierzchni. Przy wykorzystaniu litowo-jonowego akumulatora pobiera roztwór czyszczący ze zbiornika i za pomocą węża przekazuje go do lancy lub innego narzędzia do aplikacji. Sprawdzi się w przypadku użytku w takich obszarach, jak parki i place zabaw, witryny sklepów, strefy pieszych, sklepowe wózki, parkingi, dworce kolejowe oraz przystanki autobusowe.

Opryskiwacze KWAZAR mogą okazać się nieocenione w przypadku dezynfekcji obszarów przemysłowych. Odporne na działanie agresywnych środków chemicznych świetnie sprawdzą się w odkażaniu powierzchni w warsztatach samochodowych, myjniach, w sektorach: budowlanym, drogowym oraz naftowym.

Szeroka gama specjalistycznych środków dezynfekujących pozwoli usunąć pozostałe czynniki chorobotwórcze z otoczenia. Preparaty w formie sprayu, płynu myjącego, tabletek oraz koncentratu do przygotowania gotowego środka pozwolą zachować czyste powietrze w pomieszczeniu i bezpieczną możliwość dotykania przedmiotów w obszarze czyszczenia.

DESINAIR Elektrotermiczne urządzenie rozpylające do efektywnej dezynfekcji

DESINAIR Elektrotermiczne urządzenie rozpylające do efektywnej dezynfekcji

Sprzęt przeznaczony do inteligentnej dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym.
OZOAIR Przemysłowy generator ozonu do dezynfekcji kanałów

OZOAIR Przemysłowy generator ozonu do dezynfekcji kanałów

Przemysłowy generator ozonu przeznaczony do dezynfekcji i dezodoryzacji kanałów, pomieszczeń i systemów klimatyzacyjnych....
FOGAIR Zamgławiacz do dezynfekcji obiektów

FOGAIR Zamgławiacz do dezynfekcji obiektów

Mobilny generator zimnej mgły do szybkiej i skutecznej do dezynfekcji pomieszczeń.